"Будьмо" как дома


Замовити готель, сауну: /


Замовити ресторан: /

Ресторан "Будьмо"


Віртуальна панорама: Ресторан "Будьмо"


 

Ресторан «Будьмо» у передмісті Івано-Франківська – це родзинка Прикарпаття.

Приємна музика, затишний інтер'єр в поєднанні з професійним обслуговуванням – забезпечить чудовий відпочинок з сім'єю, успіх при спілкуванні з діловими партнерами і просто чудово проведений час.

Ресторан працює тільки під замовлення, весілля, банкети від 100 людей. Запрошуємо Вас до Еко-Садиби, літнього ресторану з великою озелененою територією, дитячим актив парком і альтанками, які можна орендувати.

Еко-Садиба знаходиться за адресою вул.Івана Франка, 45А, с.Хом’яківка, всього 1,5 км від Будьмо і 9 км від Івано-Франківська.

Ресторан Будьмо

Спеціалізація ресторану «Будьмо» – смачні традиції “Галичини”. Всі рибні та м”ясні вироби власного виробництва тільки з натуральних складників.

В ассортименті івано-франківського ресторану "Будьмо" є багата винна карта : Закарпатських, Грузинських, Французьких, Чілійських вин, алкогольних виробів власного приготування (настоянки, наливки).

Ресторан "Будьмо" - традиційна кухня Галичини, в поєднанні з гуцульською та польською кухнею. Головний пріоритет нашої кухні - використання свіжих та якісних продуктів. Кухарі готують як для родини, а порції такі, щоб ніхто не залишився голодним. Домашній хліб, всі м’ясні та рибні страви власного виробництва, жодних напівфабрикатів, консервантів. Все це за добру (для гостей) ціну. Ласкаво просимо в кулінарну подорож з "Будьмо".

Дорогі гості! Запрошуємо вас спробувати страви нашої кухні, від яких повіє запахом гір та озер, полів та лісів. Познайомитись з багатством традицій (не тільки кулінарних) славної Галичини.

В весняно-літньому сезоні запрошуємо на свіже повітря - багато зелені, дзюрчання води, страви гриль, прохолодне живе пиво, приємна музика... До послуг гостей дві тераси - одна у внутрішньому дворі комплексу, інша спереду ресторану.

Ресторан БудьмоВ приміщенні знаходиться окремий банкетний зал (170 осіб), який може слугувати чудовим місцем для проведення весілля, банкетів, корпоративів, фуршетів (система кондиціонування).

Також до послуг гостей – літня тераса у внутрішньому дворі.

Меню з “A La carte” з 10:00 – 24:00.
Орієнтована вартість вечері на одну особу – 100 грн.
Концертна програма з живою музикою з 19:00 кожного дня окрім понеділка.

Wi-Fi інтернет в рестораніВ ресторані діє безкоштовний доступ до мережі Інтернет

Ресторан "Будьмо" - Мекка гастротуризму Прикарпаття!

Оплата в національній валюті або кредитними картками:

 Пошук по сайту

Навигация